Synchronizacia-L

Synchronizácia súborov

Majte všetky svoje dokumenty vždy so sebou. Pracujte rýchlejšie a efektívnejšie.


Éra jedného zariadenia je minulosťou

Na svoju prácu dnes človek používa množstvo zariadení – stolný počítač, laptop, tablet, smartfón. Nebolo by praktické mať prístup ku všetkým svojim dátam zo všetkých zariadení?

Synchronizácia súborov prirodzene zapadne do vašich pracovných návykov. Keď vytvoríte nový dokument, automaticky sa uloží aj do vášho účtu na serveri, odkiaľ sa potom synchronizuje do ostatných zariadení. Ihneď ako urobíte zmenu bude platná všade.

Prístup k vašim dokumentom odkiaľkoľvek

Cloudová synchronizácia vám umožní pracovať rýchlejšie a účinnejšie bez toho, aby ste sa museli učiť pracovať s komplikovaným softvérom. Cloudová synchronizácia vám umožní spolupracovať na projekte s vašimi kolegami oveľa efektívnejšie než doteraz a zdieľať hotové súbory klientom jednoduchšie.

Synchronizácia súborov predstavuje alternatívu k službám ako. V porovnaní s podobnými službami, ktoré sú prevádzkované vo verejnom cloude (Dropbox® či Sugar Sync®) je pri našej službe veľkou výhodou, že dáta sa nachádzajú v rámci Slovenskej republiky a sú uložené na samostatnom šifrovanom virtuálnom disku.

Cloudová synchronizácia

Cloudová synchronizácia vám umožní pracovať rýchlejšie a účinnejšie bez toho, aby ste sa museli učiť pracovať s komplikovaným softvérom.