Zalohovanie-L

Zálohovanie do cloudu

Nenechávajte nič na náhodu.
Zálohujte do cloudu.


Zlé veci sa stávajú v tie najnevhodnejšie chvíle

Ukradnutý laptop. Skolabovaný disk. Omylom vymazaný priečinok s dôležitými dokumentmi.

To sú situácie, ktoré sa môžu stať každému. Najväčšou škodou pri havárii hardvéru však často bývajú stratené súbory – roky rodinných fotografií či aktuálny projekt, na ktorom pracujete. Obnova dát býva v takýchto prípadoch často nemožná. Našťastie je tu možnosť jednoduchého zálohovania do cloudu.

Ako to funguje?

Po prepojení s našou cloudovou platformou váš počítač v pravidelných intervaloch zálohuje všetky dôležité dáta na náš server, ktorý je umiestnený v profesionálnom dátovom centre. Vaše dáta sú zašifrované a zálohované s niekoľkonásobnou reduntantnosťou, aby vás nezaskočilo žiadne nepríjemné prekvapenie. Vaše dáta sú aj v cloude stále len a len vaše a nikto iný sa k nim nedostane.

Zabezpečujeme a implementujeme zálohu dát do datacentier poskytovaných našimi nadnárodnými partnermi ako Google alebo Amazon. Vaše dáta budú odzálohované v niekoľkých kópiách na rôznych miestach, vďaka čomu budú v bezpečí za bezkonkurenčnú cenu.

Okrem veľkých providerov poskytujeme aj alternatívne bezpečnejšie riešenie, ktorým je zálohovanie na vlastnú infraštruktúru v dátovom centre

Cloudové zálohovanie pre firmy znamená kvalitu a bezpečnosť

Pokiaľ zastupujete spoločnosť, cloudové zálohovanie vás zbaví obáv z nepredvídateľných okolností, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť vaše podnikanie. Kvalitný servis a výhodné ceny, ktoré poskytujeme, je kombináciou, ktorá oslovuje firmy po celom Slovensku.

Naše riešenie dokážeme nasadiť veľmi rýchlo, nemusíte sa starať o údržbu a dokáže sa integrovať s ďalšími IT systémami. Okrem toho vám cloud zálohovanie uvoľní ruky, aby ste mohli byť produktívnejší.

Svoje peniaze nemáte ukryté pod matracom a riskovať by ste nemali ani vaše dáta. Zálohujte ich na bezpečný server.