Kartinatv-L

Kartina TV

Predaj, inštalácia aj servis služby Kartina TV.


Prečo Kartina TV?

Kartina TV je revolučný spôsob ako sledovať ruské televízne kanály v zahraničí. Nepotrebujete inštalovať káblovú televíziu ani nákladný satelit. Postačuje prístup na internet, cez ktorý sa Kartina TV prenáša pomocou moderných technológií. Alfa Centauri je oficiálnym dealerom služby Kartina TV pre Slovensko. Môžete si u nás kúpiť hardvér a prístup k službe. Zabezpečujeme inštaláciu, servis aj poradenstvo.

kartina-tv-box
kartina-cert-1

 

Objednávkový formulár

Meno* имя name
Priezvisko* фамилия surname

Адрес доставки - установки / Address of installation - delivery

Adresa inštalácie/doručenia

Ulica* улица street
Mesto* город city
PSČ* застежка-молния ZIP code
Emailová adresa* мейл адрес email address
Telefónne číslo* номер телефона phone number


Právnická osoba

Názov subjektu Название объекта name of the entity
Ulica улица street
Mesto город city
PSČ застежка-молния ZIP code
IČO Компания ID Company ID
DIČ ИНН TIN
IČ-DPH ИНН VAT

способ оплаты / Payment method

Spôsob platby


Produkty a služby

Predplatné služby
(počet zariadení) 200 €/zariadenie Абонентское обслуживание в течение одного года устройствo / Subscription service for one year
Celková cena / общая цена / total price
0 €
Prepíšte znaky Защитный код Captcha
captcha

Отправить заказ / Submit order:


Čo potrebujete na pripojenie ku Kartina TV?

1.
Internetové pripojenie

Na pripopojenie ku Kartina TV potrebujete neobmedzený internet s rýchlosťou aspoň 2 Mb/s (2 000 kb/s). Ak vás uspokojí nižšia kvalita a obmedzený zoznam kanálov a služieb, bude postačovať linka 1 Mb/s. Na sledovanie HD programov potrebujete vyššiu rychlosť. Stabilitu sledovania môžu ovplyvniť programy, ktoré kladú na sieť vysokú záťaž, napríklad online hry alebo sťahovanie cez protokol BitTorrent.

2.
Ako otestujem rýchlosť?

Vašu rýchlosť zistíte pomocou rýchlostného testu Kartina TV. Pri teste máte na výber viacero serverov, stačí však úspešne otestovať jeden. Uistite sa však, že rýchlosť je zachovaná aj pri opätovných testoch, v opačnom prípade sledovanie televízie pravdepodobne nebude stabilné.

3.
Kartina na TV obrazovke

Ak chcete sledovať Kartina TV na televíznej obrazovke, budete potrebovať set top box, ktorý ponúkame. Alfa Centauri ponúka kvalitný set top box s bezdrôtovým WLAN pripojením (Wi-Fi). Pre dosiahnutie vysokej kvality je potrebne mať na TV vstup HDMI.

4.
Kartina na PC, smartfóne, tablete

Kartina TV sa dá zároveň sledovať aj na PC, smartfóne a tablete. Ak chcete sledovať televíziu na počítači, mal by mať najmenej: 2 GHz procesor, 1 GB pamäte RAM, 64 MB pamäť GPU. Kartina TV podporuje tieto systémy:

  • Windows
  • Mac OS X 10.6 a vyšší
  • Linux od verzie kernelu 2.6
  • iOS
  • Android