Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Vyrobíme vám efektívnu web stránku na mieru, ktorá vám pomôže viac zarábať.


Webové stránky

Vytvárame pekné a funkčné web stránky a internetové obchody. Alfa Centauri zabezpečuje tvorbu web stránok, ktoré spĺňajú všetky požiadavky klientov, najmodernejšie technologické trendy, dosahujú dobré pozície vo vyhľadávači a jednoducho sa spravujú.

Súčasťou tvorby web stránky môže byť aj:

  • Tvorba loga a korporátnej identity
  • Návrh jedinečného webdizajnu
  • Tvorba textov na web stránku
  • Správa sociálnych médií
  • Výroba a správa emailového newsletteru
  • Riadenie internetových kampaní

Business-driven web

Máme vypracovanú špeciálnu metodiku tvorby web stránok, aby bol na konci výsledok, ktorý je nielen pekný a spĺňa vaše predstavy, ale v prvom rade pomôže vášmu biznisu a získa vám zákazníkov.

Komplexný balík

Tvorba web stránok pre nás znamená cestu od prvého nápadu až po dosiahnutie cieľa. Spolu s klientom navrhneme obchodné plány webu, štruktúru, webdizajn (vizuál), vytvoríme obsah, zabezpečíme doménu a server a spúšťame hotové riešenie. Myslíme na všetko, aby ste vy nemuseli.


Flexibilný web na mieru

S klientom absolvujeme na začiatku tvorby webu bezplatnú konzultáciu, aby sme si vytýčili spoločné ciele projektu a navrhli postup. Vieme, že každý projekt je jedinečný a to odzrkadľuje aj náš prístup. Vytvárame riešenia na mieru pre malé aj veľké nápady.

Spoľahlivé technológie

Naša tvorba web stránok spĺňa otvorené štandardy HTML5 a CSS3, vďaka čomu sú tieto stránky rýchle a prístupné odvšadiaľ. V prípade záujmu klienta weby staviame na redakčnom systéme, aby na ne mohol jednoducho sám dopĺňať informácie.


Rýchlo a bezpečne

Webové stránky umiestňujeme po dohode s klientom na vlastné servery, vďaka čomu sú rýchle, prístupné a majú vysokú mieru zabezpečenia. Vieme vyhovieť aj špeciálnym legislatívnym požiadavkám na správu citlivých dát.

Mobilný web

Vytvárame moderný responzívny webdizajn, ktorý plne podporuje mobilné telefóny, tablety, notebooky aj stolné počítače. Osloviť môžete vďaka nám aj tých zákazníkov, ktorých ste doteraz strácali.