Kto sme?

spoľahlivý partner na desaťročia,
nadšenci pre inovácie a moderné funkcionality,
tím mladých ale skúsených odborníkov,
ktorí strážia vaše digitálne poklady aj keď vy spíte
a bez meškania pomôžu, keby nastala ťažká chvíľa
Ondrej Veliký / CEO
Michal Petkáč / Technický riaditeľ
Čo robíme?

IT služby pre firemných zákazníkov. Teda správu počítačov a počítačových sietí, podporu a prevenciu, konzultácie a dizajn IT prostredia a procesov s ním súvisiacich tak, aby všetko bežalo hladko a bezpečne.

Ako to robíme?

Využívame najmodernejšie technológie. Nie však samoúčelne. Je to nástroj ako dosiahnuť vysokú funkcionalitu a spoľahlivosť pri nízkych nákladoch.

Pre koho sme tu?

Pre každého kto potrebuje poradiť a pomôcť s IT záležitosťami. V našom portfóliu zákazníkov sú najviac zastúpené súkromné firmy od 1 do 80 počítačov.

Ako dlho sme?

V roku 2023 oslávime 20. narodeniny. Za túto dobu prešlo IT viacerými epochami. Som hrdý, že sme boli svedkami a súčasťou IT revolúcie.  20 rokov je dlhý čas na poučenie sa z chýb aj na rozvoj vzácnych partnerských vzťahov.

Čo je pre nás dôležité?

Vzťah a dôvera. S väčšinou zákazníkov intenzívne spolupracujeme viac ako 10 rokov. Preto si všetci v našom tíme uvedomujú význam spoľahlivosti, kvality služby a lojality voči zákazníkovi.

Prečo to robíme?

Je sladké keď klient zaplatí faktúru. Ešte sladšie je klient povie „to je super ako ste nám to nastavili, robí sa nám oveľa lepšie“ alebo „pošli mi prosím toho Michala, ten bol minule veľmi ochotný a šikovný“ alebo „neviem čo by som si bez Vás počala s týmto elektronickým podpisom“.

Prečo Alfa Centauri?

Alfa Centauri je hviezdny systém najbližší k zemi. Rovnako aj my sa snažíme byť našim klientom blízko a trvalo.  

To Mars and beyond

Live long and prosper!